Lëshohet Banesa me Qira 85m2 – Rr. Haxhi Zeka

 • 0
Haxhi Zeka, Çamëria, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Haxhi Zeka
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Haxhi Zeka, Çamëria, Pristina, Municipality of Pristina, 10010, Kosovo, Prishtinë, Haxhi Zeka
 • 0

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27081
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në rrugën Haxhi Zeka.

Sipërfaqja e baneses është 85m2 dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa eshte a pa mobiluar por mund te vendoset kuzhina.

Cmimi: Me marreveshje

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Haxhi Zeka
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 100000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27081
 • Çmimi: 0
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika