Lëshohet banesa me qira 86.14 m2 -Rr.Tirana,Prishtinë

 • Me marrëveshje
Tirana, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Tirana, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Tirana, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Tirana, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33275
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86.14
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 86.14 m2 -Rr.Tirana,Prishtinë

Banesa gjindet në kompleksin e “Prime Group”.

Banesa është në kain e V dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • Teras
 • Lift

Për më shumë na kontaktoni në:

Kontakti:+38348888914

Viber:+38348888914

Whatsapp:+38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Tirana, Lakrishtë, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33275
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 86.14 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna