Lëshohet Banesa me Qira 86m2 – Prishtina e Re

 • €200
Residential complex Prishtina e Re, Korabi, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Korabi
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Residential complex Prishtina e Re, Korabi, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Korabi
 • €200

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26612
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 86

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 86m2 me Qira në lagjen Prishtina e re, rruga Korabi.

Banesa ndodhet në katin -VI- dhe ka dy lifta funksional.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Depo
– Banjo
– Ballkon

Banesa është komplet e re dhe mobilohet sipas nevojave të klientit ose mundet me u lëshu edhe e pa mobiluar.

Cmimi (e pa mobiluar) – 200 euro

Cmimi (e mobiluar) – 280 euro

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Korabi
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26612
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 86
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna