Lëshohet Banesa me Qira, 87.4 m2 – Lagjia Prishtina e re, Prishtinë

 • €300
Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33855
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 87.4
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira, 87.4 m2 në Prishtinë
Banesa gjendet më saktësisht në lagjën Prishtina e re te kompleksi Berisha Grup në Rr.Holger Petersen
Banesa mundet të lëshohet edhe për zyre dhe gjendet në katin e II
Banesa ka këtë renditje :

Sallon & Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
2 Banjo
1 Ballkon
1 Shpajz

Qmimi : 300 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Visar A.Sadiku B.I, H5 nr9, Holger Pedersen, Lagjja e Spitalit, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33855
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 87.4 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton