Lëshohet banesa me qira 90.5 m2 – Prishtinë

 • €550
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €550

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32814
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90.5
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira – Prishtinë

Banesa gjindet në kompleksin “Rezidenca e Mbretëreshës” në Rr.Gazmend Zajmi.

Banesa gjindet në katin e XII,është e pa banuar dhe tërsisht e mobiluar.

Banesa ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • Teras

Për më shumë na kontaktoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

 

 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32814
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 90.5 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba