Lëshohet Banesa me Qira 95 m2 -Arbëri,Prishtinë

 • €650
Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €650

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33471
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 95 m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira 95 m2 -Ferid Curri,Arbëri

Banesa gjindet  në Arbëri tek kompleksi ”BUTRINTI”.

Banesa gjindet në katin e V.

Banesa ka 95 m2 dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 WC
 • 1 Depo
 • 1 Teras

Banesa poashtu posedon dhe 2 lifta.

 

Kontakt: +38348888914

Viber: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Ferid Curri, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000

Detaje

 • ID e pronës: 33471
 • Çmimi: €650
 • Madhësia e pronës: 95 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba