Lëshohet banesa me qira 97 m2 – Mahalla E Muhaxherëve

 • €450
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31720
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 97
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira 97 m2 – Mahalla E Muhaxherëve

Banesa gjindet përballë “Hotel AFA”

Banesa gjindet në kati e VI  dhe ka këtë renditje:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Banjo
 • 1 Depo
 • 1 Terras

Për më shumë info na kontakntoni në:

+38348888914

Viber & Whatsapp

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Mahalla e Muhaxherëve, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31720
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 97 m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna