Lëshohet Banesa me Qira 98m2 – Qendër

 • €600
Pejton, Prishtinë, Pejton

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27058
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 98

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira 98m2 në Pejton, te banesat e Nartel Ex-in.

Banesa ndodhet në katin e -V- dhe ka këtë rënditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Koridor
 • Banjo
 • 2 Ballkona

Banesa është komplet e mobiluar dhe gjithashtu posedon dhe:

 • Fshesë Qëndrore
 • Enë
 • Enëlarse
 • Lavatriqe
 • Qarqaf

Ndërtesa posedon 2 lifta.

Cmimi: 600 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 

 

 

 • Adresa Pejton
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27058
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 98
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba