Lëshohet Banesa me Qira 87m2 – Arbëri

 • €300
Arbëri, Prishtinë, Arbëri

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24945
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 87
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në lagjen Arbëria, mrapa Melodia Px. Sipërfaqja e banesës është 87m2.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Banjo
– Wc
– Depo
– Ballkon

Banesa posedon lift.

Banesa është e pa mobiluar, ka vetëm kuzhinë.

Banesa ndodhet në një lagje shumë të qetë, gjithashtu është e pa banuar më parë.

Banesa posedon dhe garazhë (cmimi ekstra).

Çmimi: 300 euro (pa garazhë)

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Arbëri
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24945
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 87
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba