Lëshohet Banesa me Qira – Arbëri

 • €700
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30561
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 115
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 117m2 në lagjen Arbëria afër Rockuzine.

Banesa ndodhet në katin -V- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon
 • Depo

Banesa është tërësisht e mobiluar me mobile moderne dhe luksoze, është e pajisur me të gjitha elementet e nevojshme, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe lokacion të favorshëm banimi.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Arbëri, Arbëria 3, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30561
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 115
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare