Lëshohet Banesa me Qira 82m2 – Bregu i Diellit

 • €350
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25811
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 82

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 82m2 me Qira ne lagjen Bregu i Diellit (afër Anaderm).

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

Banesa është komplet e mobiluar.

Cmimi: 350 euro/muaj

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25811
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 82
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba