Lëshohet Banesa me Qira 78m2 – Bregu i Diellit

 • €450
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25819
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 78m2 me Qira ne lagjen Bregu i Diellit, rr. Vëllezërit Gërvalla.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

Banesa është komplet e mobiluar.

Cmimi: 450 euro/muaj

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25819
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare