Lëshohet Banesa me Qira 115m2 – Bregu i Diellit

 • €950
Bregu i Diellit, Prishtinë, Bregu i Diellit

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25836
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 115

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 115m2 me Qira ne lagjen Bregu i Diellit, rr. Vëllezërit Gërvalla.

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 3 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– 2 Ballkona

Banesa është komplet e mobiluar.

Cmimi: 950 euro/muaj

 

 • Adresa Bregu i Diellit
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25836
 • Çmimi: €950
 • Madhësia e pronës: 115
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar