Lëshohet Banesa me Qira 87.99m2 – Fushë Kosovë

 • €200
Fushë Kosovë, Fushë Kosovë, Fushë Kosovë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26157
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 87.99

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në Fushë Kosovë (Objekti i Model Slovenia). Sipërfaqja e banesës është 87.99m2.

Lloji i Banesës ndodhet në katin:

 • -I-
 • -II-
 • -III-

Banesa ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhine
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Depo
– Ballkon

Banesa nuk është e mobiluar (do ti vendoset vetëm kuzhina).

Banesa ka 2 lifta funksional.

Cmimi: 200 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Fushë Kosovë
 • Qyteti Fushë Kosovë
 • Kodi postal 12000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26157
 • Çmimi: €200
 • Madhësia e pronës: 87.99
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba