Lëshohet Banesa me Qira – Kalabri

 • €420
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €420

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30862
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 108

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 108m2 në lagjen Kalabria përball Spitalit Amerikan.

Banesa ndodhet në katin -VIII- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • 2 Ballkona

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi moderne, posedon të gjitha elementet e nevojshme për banim, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe posedon sistemin e ngrohjes nga Termokos.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Kalabria, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30862
 • Çmimi: €420
 • Madhësia e pronës: 108
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim