Lëshohet Banesa me Qira – Lagjja e Spitalit

 • €400
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30249
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa moderne me sipërfaqe 50m2 në afërsi të Rrugës B dhe C në kompleksin Pozhegu Brothers.

Banesa ndodhet në katin e -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është e mobiluar me mobilje moderne, posedon të gjitha paisjet e nevojshme për banim, garazhë(50€) dhe është e pabanuar më parë.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Muharrem Fejza, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30249
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 50
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim