Lëshohet Banesa me Qira 56m2 – Lakrishtë

 • €300
Lakrishte, Prishtinë, Lakrishte

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24092
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 56
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në lagjen Lakrishtë, në Prishtinë. Sipërfaqja e banesës është 56m2.

Banesa ka këtë rënditje:

-Sallon dhe Kuzhinë
-Dhomë Gjumi
-Koridor
-Banjo
-Ballkon

Banesa është komplet e mobiluar. Orenditë janë në gjendje përfekte.

Banesa posedon dhe garazhë.

Çmimi: 350 euro me garazhë, 300 euro pa garazhë + Depozit

Kontakt: +38348888914

 • Adresa Lakrishte
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24092
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 56
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna