Lëshohet Banesa me Qira – Mati 1

 • €500
Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30623
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 80
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa me sipërfaqe 80m2 në lagjen Mati 1 më saktësisht në rrugën Shaqir Igrishta.

Banesa ndodhet në katin -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dy dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar me orendi të reja dhe moderne, posedon ashensor funksional, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe është e pa banuar më herët.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30623
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 80
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim