Lëshohet banesa me qira – Mitrovicë

Mitrovica, Mitrovica Municipality, 40 000, Kosovo, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28737
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira në qendër të Mitrovicës afër Xhamisë së madhe. Banesa gjendet në katin e 4-të. Banesa posedon:

-Sallon & Kuzhinë

-1 Dhomë gjumi

-Banjo

-Ballkon

 Në çmim përfshihen të gjitha shpenzimet: Mirëmbajtja, mbeturinat, uji, rryma, interneti dhe parking.

Për më shumë informata na kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28737
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info