Lëshohet Banesa me Qira – Mitrovicë

 • €260
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
Me Qira
Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo, Mitrovicë, Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • €260

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31027
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa në qendër të Mitrovicës, afër Komunës.

Banesa ndodhet në katin e -IV-(nuk posedon ashensor funksional) dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar, ka renditje të mirë dhe ndriçim të mjaftueshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Mitrovica, Mitrovica Municipality, 38220, Kosovo
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 38220
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31027
 • Çmimi: €260
 • Madhësia e pronës: 75
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare