Lëshohet Banesa me Qira 81 m2 në qendër të Mitrovicës

 • €250
Mitrovicë, Qender, Mitrovicë, Mitrovicë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 24369
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 81

Informacione të tjera

Banesa lëshohet me qira në qendër të Mitrovicës.

Banesa ka 81 m2  dhe gjindet në katin 8

Posedon:

Sallon me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo
Koridor
Ballkon

Banesa preferohet të lëshohet me qira për afat të gjatë

 • Adresa Mitrovicë
 • Qyteti Mitrovicë
 • Kodi postal 40 000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 24369
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 81
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare