Lëshohet banesa me qira në Emshir

Emshir, Lagjja e Re, Uglarë - Ugljare, Municipality of Gračanica / Graçanica, 10012, Kosovo, Prishtinë
Me Qira
Emshir, Lagjja e Re, Uglarë - Ugljare, Municipality of Gračanica / Graçanica, 10012, Kosovo, Prishtinë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25055
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95m2

Informacione të tjera

Banesa gjendet afër hotel Nartel.
Banesa posedon 95m2

Ka këtë renditje:
Sallon
Kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Banjo

Banesa është e mobiluar, dhe lëshohet për familjarë

Cmimi me marrëveshje

Banesa është e lirë nga 1 Tetori

 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25055
 • Madhësia e pronës: 95m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info