Lëshohet banesa me qira në Ferizaj

 • €230
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
Me Qira
Ferizaj, Municipality of Ferizaj, Kosovo, Ferizaj
 • €230

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27749
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 54
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa në qendër të qytetit të Ferizajit. Banesa ka hapsirë të gjerë dhe është shumë e ndritshme.Banesa gjindet në qendër të qyteti dhe posedon:

-Sallon

-Kuzhinë

-1 dhomë gjumi

-1 banjo

-Ashensor

Kati i 4- të

 • Qyteti Ferizaj
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 27749
 • Çmimi: €230
 • Madhësia e pronës: 54 m2
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info