Lëshohet Banesa me Qira në Lagjen e Muhaxherëve

 • €260
Prishtine, M, Prishtinë, Prishtine

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27556
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70
 • 1
 • Garazh

Informacione të tjera

Banesa ka 70 m2 dhe posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

Dhoma e gjumit

Banjo/Toalet

Koridor

Ballkon

Banesa është e mobiluar gjithashtu posedon edhe garazhë

 • Adresa Prishtine
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27556
 • Çmimi: €260
 • Madhësia e pronës: 70
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim