Leshohet Banesa me Qira në Mitrovicë

 • Marrveshje
Ismail Loshi, Mitrovicë, Ismail Loshi

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28135
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63

Informacione të tjera

Banesa lëshohet me qira për afat shkurtër.

Banesa gjindet në rrugën Ismail Loshi ( te ish Desi )

Posedon:

Sallon dhe Kuzhinë

Dhomë Gjumi

Koridor

Banjo

Ballkon

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Ismail Loshi
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 28135
 • Çmimi: Marrveshje
 • Madhësia e pronës: 63
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim