Lëshohet Banesa me Qira 70m2 – Prishtinë

 • €250
Aleks Buda, Prishtinë, Aleks Buda

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25307
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70

Informacione të tjera

Lëshohet Banes me Qira në Prishtinë, në rrugën Aleks Buda. Sipërfaqja e banesës është 70m2.

Banesa ndodhet në katin e -I-.

Banesa ka këtë rënditje:

-Sallon dhe Kuzhinë
-Dhomë Gjumi
-Koridor
-Banjo
-Ballkon

Banesa është komplet e mobiluar dhe e pa banuar më parë.

Cmimi: 250 euro

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Aleks Buda
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25307
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 70
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna