Lëshohet banesa me qira – Prizren

Prizren, Municipality of Prizren, 20000, Kosovo, Prizren

Informata rreth pronës

ID e pronës: 28853
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira në Prizren 200 m larg shatervanit. Banesa është e mobiluar, e pastër dhe me pamje shumë të mirë.

Banesa posedon:

 • Sallon & Kuzhinë
 • 2 Dhoma gjumi
 • Banjo
 • WC
 • Ballkon

Për më shumë informata na kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Qyteti Prizren
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 28853
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Info
 • Info