Lëshohet Banesa me Qira – Qafa

 • €700
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30747
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 95

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa te Qafa tek kompleksi MBC.
Banesa ka sipërfaqe prej 95m2banim dhe 40m2 terasë, ndodhet në katin e -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 3 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa është pjesërisht e mobiluar, është e përshtatshme për banim dhe per afarizem.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30747
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 95
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare