Lëshohet Banesa me Qira – Qendër

 • €500
Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29932
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira në qendër të Prishtinës, më saktësisht te Grandi.

Banesa ndodhet ne katin e -IV- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos, posedon ashensor funksional dhe ka parking te mjaftueshem, vlenë të ceket se banesa mund të lëshohet me qira edhe për qëllime afariste.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29932
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 58
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare