Lëshohet Banesa me Qira – Qendër

 • €700
Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €700

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30761
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 70

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 70m2 në qendër të qytetit më saktësisht në sheshin “Zahir Pajaziti”.

Banesa ndodhet në një lokacion shumë të favorshëm për banim/afarizëm dhe ka këtë renditje:

 • 3 Hapësira Pune
 • Banjo
 • Ballkon

Banesa ka pamje të hapur nga Sheshi, ka lokacion te përshtatshëm dhe ndodhet afër çdo shërbimi të nevojshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Zahir Pajaziti Square, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30761
 • Çmimi: €700
 • Madhësia e pronës: 70
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare