Lëshohet banesa me qira – Qendër

 • €400
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €400

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31142
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira – Qendër

Banesa gjindet mbrapa hotel “Sirius”.

Banesa gjindet ne katin e 9 dhe ka kete renditje:

 • Sallon & Kuzhin
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Banjo
 • 1 Depo
 • Terras
Për me shume info na kontaktoni në:
+38348888914
Viber & Whatsapp
 • Adresa Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31142
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Suna
 • Suna