Lëshohet Banesa me Qira – Rruga B

 • €380
Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €380

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30735
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 71

Informacione të tjera

Lëshohet banesa 71m2 me qira në Rrugën B tek Maxi 24h.
Banesa ndodhet në një lokacion të favorshëm banimi dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Depo
 • Ballkon

Banesa është tërësisht e mobiluar dhe e pajisur me te gjitha elementet e nevojshme, posedon ashensor funksional, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe pamje nga Rruga B.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Enver Maloku, Bregu i Diellit, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30735
 • Çmimi: €380
 • Madhësia e pronës: 71
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare