Lëshohet Banesa me Qira 89m2 – Rruga B

 • €400
Rruga B, Prishtinë, Rruga B

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26045
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 89

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa me Qira në rrugën B (afër Viva Fresh). SIpërfaqja e banesës është 89m2.

Banesa ndodhet në katin e -IV- dhe ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

Banesa posedon nxemje me rrymë dhe me termokos.

Cmimi: 400 euro/muaj

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Rruga B
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26045
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 89
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika