Lëshohet Banesa me Qira -Rruga C

 • €500
Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30011
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjo
 • 80
 • 2022
 • Viti i ndërtimit

Informacione të tjera

Lëshohet banesat me qira ne Rrugën Shaqir Ingrishta afër Rrugës C.

Banesa ndodhet në katin e -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Banjo
 • Ballkon

Banesa është e mobiluar dhe e pabanuar më herët, posedon ashensor funksional, nxemje qendrore dhe ka ndriçim të mjaftueshëm.

 

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446

Viber & Whats app

 • Adresa Shaqir Igrishta, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30011
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 80
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare