Lëshohet Banesa me Qira – Tophane

 • €300
Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
Me Qira
Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • €300

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30599
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Informacione të tjera

Lëshohet me qira banesa 65m2 në lagjen Tophane tek Bahllot.

Banesa ndodhet në katin e -I- dhe ka këtë renditje:

 • Sallon dhe Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Ballkon

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Tophane, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30599
 • Çmimi: €300
 • Madhësia e pronës: 65
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare