Lëshohet Banesa me Qira – Ulpianë

 • €400
Taulantia, Prishtinë, Taulantia

Informata rreth pronës

ID e pronës: 29160
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Informacione të tjera

Lëshohet banesa me qira në Prishtinë, lagjja Ulpiana.

Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim.

Posedon:

– Sallon dhe Kuzhinë
– 2 Dhoma gjumi
– Banjo
– Koridor
– 2 Ballkona

Banesa nuk lëshohet për student.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 43 222 000

Viber & Whats app

 • Adresa Taulantia
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 29160
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 64
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar