Informata rreth pronës

ID e pronës: 21462
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65m2

Informacione të tjera

Banesa gjendet tek banesat e lesnes ne rrugen Eqrem Qabej,perball fakultetit filologjik gjendet ne katin IV.

Banesa posedon: Dy dhoma dhe kuzhina e cila perdoret per zyre nese deshirojne si dhe ka depo dhe ballkon, eshte e pajisur gjithashtu me termokos nxemjet..

Preferohet per zyre te ndryshme shkaku qe eshte me e pershtatshme per zyre arkitektornike programim avokat etc.

Qmimi i qiras 350 euro  varesisht se sa eshte serioz qiramarresi ..

65m2  neto

Numri kontaktues:044510198

Adresa

 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 21462
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 65m2
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhomë: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Arba
 • Arba