Lëshohet Banesa me Qira100 m2 në Qendër të Prishtinës

 • €1,000
Tringë Smajli, Prishtinë, Tringë Smajli

Informata rreth pronës

ID e pronës: 27313
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Informacione të tjera

Banesa gjindet në qendër të Prishtinës në Rrugën Tringë Smajli afër sheshit kryesorë të qytetit

Banesa posedon 100 m2 neto

Është e mobiluar dhe e gatshme për banim

Banesa preferohët të lëshohet me qira për afat të gjatë kohor

Banesa gjindet në katin e parë dhe posedon:

Sallon dhe Kuzhinë
3 Dhoma Gjumit
Banjo
2 ballkona
2 Depo
Koridor

Banesa është shumë e përshtatshme për banim por gjithashtu dhe në rast tjetër me marveshje afatgjate, banesa mund të shëndrohet edhe në lokal për zyrë, ordinancë, apo ndonjë shërbim për shkak se gjindët në katin e parë dhe ka qasje të lehtë nga rruga.

Poashtu është edhe mundësia e bashkangjitjës së lokalit që gjindët në të njejtin objekt në podrum që që është i ndarë në 2 njësi 26 m2 dhe 60 m2 e që mundët me u shfrytëzu për ndonjë aktivitet ansorë.

 

 

 • Adresa Tringë Smajli
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 27313
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 100
 • Dhoma gjumi: 3
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare