Lëshohet Banesa me Qira,60 m2 – Lagjia Arbëria,Prishtinë

 • €350
Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €350

Informata rreth pronës

ID e pronës: 33316
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa 60 m2 me qira në Prishtinë
Banesa gjendet më saktësisht në lagjën Arbëria – Dragodan mbi Sach Caffe
Banesa ka ngrohje me klim dhe me kallda
Banesa gjendet në katin e II posedon edhe lift dhe ka këtë renditje :

Sallon & Kuzhinë
1 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Qmimi : 350 Euro + Depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Ahmet Krasniqi, Arbëri, City Center, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 33316
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton