Lëshohet banesa/zyre 100 m2 me qira – Prishtinë

 • €400
Ulpian, Prishtinë, Ulpian

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31202
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 100
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa-Zyre me qira e cila gjendet në Lagjen e Ulpianës në Prishtinë .
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste.
Banesa – Zyra shtrihet në një siperfaqe prej 100 m2 ka këtë renditje:

3 Hapsira Pune – 3 dhoma
1 Kuzhinë
1 Banjo
2 Ballkon

Për më shumë kontaktoni:
+38348888762
Viber & Whats app

 • Adresa Ulpian
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31202
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 100 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton