Lëshohet Banesa/Zyre me Qira 50m2 – Te Qafa

 • €400
Qafa, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Qafa

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26689
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 50

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa/Zyre me Qira Te Qafa, në Prishtinë. Sipërfaqja e banesës është 50m2.

Banesa ndodhet në katin e -I- dhe ka këtë rënditje:

 • 2 Dhoma
 • Koridor
 • Banjo
 • Ballkon

Deri tash është përdorur për ordinancë stomatologjike, por mund të përdoret dhe për shumë lloje te vempritarive të tjera pasi qe edhe ka një lokacion shumë të mirë.

Cmimi: 400 euro/muaj

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

Video Virtuale - 3D

 • Adresa Qafa
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26689
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 50
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika