Lëshohet Banesa / Zyre me qira 93 m2 – Rr. Muharrem Fejza

 • €550
Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë, Rr. Muharrem Fejza
Me Qira
Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë, Rr. Muharrem Fejza
 • €550

Informata rreth pronës

ID e pronës: 32081
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 93
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa – Zyre me qira e cila gjendet në fillim të Rrugës B ,Rr. Muharrem Fejza Objekti II, te banesat e Royalit (afër Viva-Fresh), Prishtinë.
Banesa ndodhet në përdhesë dhe ka një renditje shumë të mirë si dhe posedon ngrohje qëndrore me Termokos.
Banesa ndodhet në një lokacion shumë të frekuentuar dhe është e përshtatshme për veprimtari të ndryshme afariste (për ordinancë, laborator, veprimtari shërbyese)
Lartesia e banesës është 3.10m

Banesa – Zyra shtrihet në një siperfaqe prej 93 m2 ka këtë renditje:

3 Hapsira Pune – 3 dhoma
1 Kuzhinë
1 Parahyrje
1 Banjo
1 Ballkon

Qmimi : 550 Euro + depozitin

Për më shumë kontaktoni:
+383 (48) 888 762
Viber & Whats app

 • Adresa Rr. Muharrem Fejza
 • Qyteti Prishtinë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 32081
 • Çmimi: €550
 • Madhësia e pronës: 93 m2
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Jeton
 • Jeton