Lëshohet Banesa/Zyre me Qira 67m2 – Mati 1

 • €450
Mati 1, Prishtinë, Mati 1

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25272
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67

Informacione të tjera

Lëshohet Banesa/Zyre me Qira në lagjen Mati 1, në Prishtinë. Sipërfaqja e banesës është 67m2.

Banesa ndodhet në katin e -I-.

Banesa është shumë e përshtashme për Zyre dhe ka 3 njësi.

Cmimi: 450 euro

Kontakt: +38348888914

Whatsapp: +38348888914

Viber: +38348888914

 • Adresa Mati 1
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10.000
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 25272
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 67
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika