Lëshohet Banesa/Zyre me Qira – Pejton

 • €450
Perandori Justinian, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Perandori Justinian, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
Me Qira
Perandori Justinian, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Perandori Justinian, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • €450

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30108
 • Banesë
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 65

Informacione të tjera

Lëshohet banesa(zyre) 65m2 me qira në Rrugën Perandori Justinian në Pejton.

Banesa ka pamje nga tre anët Pejton-Dardani-Qendër, është e renovuar, e pajisur me sistem të ngrohjes me Termokos dhe lëshohet me qira vetëm për afarizëm.

Banesa ndodhet në katin -III- dhe ka këtë renditje:

 • 2 Hapësira Pune
 • Banjo
 • Ballkon
Për më shumë informata kontaktoni:
+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Perandori Justinian, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30108
 • Çmimi: €450
 • Madhësia e pronës: 65
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Banesë
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Zgjim
 • Zgjim