Lëshohet Kati i Shtëpisë me Qira 60m2 – Veternik

 • €250
Lagjja Qendresa, Prishtinë, Lagjja Qendresa

Informata rreth pronës

ID e pronës: 26837
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Informacione të tjera

Lëshohet Kati i Shtëpisë në lagjen Veternik, 200m mrapa Grandstore-s (lagjja Qendresës).

Sipërfaqja e katit të shtëpisë është 60m2 dhe ka këtë rënditje:

– Sallon dhe Kuzhinë
– Dhomë Gjumi
– Koridor
– Banjo
– Ballkon

Cmimi: 250 euro/muaj

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Lagjja Qendresa
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 2071
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 26837
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 60
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika