Lëshohet Kati i Shtëpisë me Qira 85m2 – Kalabri

 • €500
Prishtina Stars, Kalabri, 100, Fatime Sokoli, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabri
Me Qira Çmimi është i negociueshëm!
Prishtina Stars, Kalabri, 100, Fatime Sokoli, Kalabria 2, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo, Prishtinë, Kalabri
 • €500

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25295
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Informacione të tjera

Lëshohet Kati i Shtëpisë me Qira në lagjen Kalabria (afer shkollës Don Bosko), me sipërfaqe 85m2.

Shtëpia ka këtë rënditje:

-Sallon dhe Kuzhinë
-2 Dhoma Gjumi
-Koridor
-Banjo
-Ballkon
-Kopsht

Kati i shtëpisë ka hyrje te vecantë.

Shtëpia ndodhet në një lagje shumë të qetë.

Cmimi: 500 euro (në cmim përfshihen të gjitha shpenzimet si: ujë, rrymë, ngrohja dhe mbeturinat)

Kontakt: +38348888914
Whatsapp: +38348888914
Viber: +38348888914

 • Adresa Kalabri
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10000
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25295
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 85
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Lorika
 • Lorika