Lëshohet kati i shtëpisë me qira në Mitrovicë

 • €270
Mbretëresha Teutë, Mitrovicë, Mbretëresha Teutë

Informata rreth pronës

ID e pronës: 25749
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 90

Informacione të tjera

Objekti gjindet në qendër të qytetit në rrugën Mbretëresha Teutë afër xhamisë qëndrore

Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim

Posedon 90 m2 hapsirë me renditje

Sallon

Koridor

2 Dhoma gjumi

Kuzhinë

Banjo

Ballkon

Çmimi mujor 270 Euro dhe përfshinë të gjitha shpenzimet e rrymës, ujit, mbeturinave, internetit etj.

 • Adresa Mbretëresha Teutë
 • Qyteti Mitrovicë
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 25749
 • Çmimi: €270
 • Madhësia e pronës: 90
 • Dhoma gjumi: 2
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Compare listings

Compare
Visar
 • Visar