Lëshohet Kati i Shtëpisë me Qira – Taslixhe

 • €600
Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €600

Informata rreth pronës

ID e pronës: 30805
 • Shtëpi
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 100

Informacione të tjera

Lëshohet me qira kati i shtëpisë me sipërfaqe 100m2 në lagjen Taslixhe.

Shtëpia ndodhet në një lagje shumë të qetë banimi, afër parkut të Tauk Bahqes dhe Gërmisë, është e mobiluar tërësisht dhe ka këtë renditje:

 • Sallon
 • Kuzhinë
 • Dhomë Gjumi
 • Banjo
 • Oborr

Shtëpia posedon oborr të rrethuar me pisha, ka ndriqim të mjaftueshëm dhe vlenë të ceket se në këtë çmim përfshihen të gjitha shpenzimet si: rryma, uji, mbeturinat dhe ngrohja.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 • Adresa Taslixhe, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 30805
 • Çmimi: €600
 • Madhësia e pronës: 100
 • Dhomë gjumi: 1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare