Lëshohet Lokali 140m2 me Qira – 4 Llullat

 • €900
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
Me Qira
Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • €900

Informata rreth pronës

ID e pronës: 31415
 • Zyre
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 140
 • m2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali me sipërfaqe 140m2 në qendër, gjegjësisht rruga Bajram Kelmendi.

Lokali ndodhet në katin -I-, ka 2 Hapësira pune, lokacion shumë të përshtatshëm për zhvilimin e bizneseve të ndryshme si: Call Center, Zyre avokatie etj.

Hapësira është e pa mobiluar, posedon 3 Klima, ka ndriçim të mjaftueshëm dhe qasje direkte në Rrugën Bajram Kelmendi.

Për më shumë informata kontaktoni:

+383 48 888 446
Viber & Whats app

 

 • Adresa Bajram Kelmendi, Dodona, Pristina, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10060
 • Shteti Kosove

Detaje

 • ID e pronës: 31415
 • Çmimi: €900
 • Madhësia e pronës: 140 m2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Zyre
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare