Lëshohet lokali 150m2 me qira – Veternik

 • Me marrëveshje
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
Me Qira
Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë, Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Me marrëveshje

Informata rreth pronës

ID e pronës: 34563
 • Lokal
 • Lloji i pronës
 • 1
 • Banjo
 • 150
 • M2

Informacione të tjera

Lëshohet me qira lokali 150m me mundësi vazhdimi deri në 500m2.

Lokali ndodhet në katin e dytë, dhe ka një hapësirë të madhe punuese, një kuzhinë  dhe një depo. Gjithashtu ka një terasë dhe ka parking të mjaftueshëm.

Duke qenë se lokali ka një hapësirë të madhe dhe lokacion shumë të mirë, është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme si sallon/showroom, zyre, bar/restaurant etj.

 

Çmimi me marrëveshje

 

Për më shumë informata kontaktoni: +383 48 888 446
Viber & Whats app +383 48 888 446

 

 • Adresa Veternik, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo
 • Qyteti Prishtinë
 • Kodi postal 10150
 • Shteti Kosove

Karakateristikat

Detaje

 • ID e pronës: 34563
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 150 M2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Lokal
 • Statusi i pronës: Me Qira

Listime të ngjajshme

Compare listings

Compare
Abetare
 • Abetare